KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12678052

nr 1267 8052

Harry Bonde Petersen

(1918-1999), Danmark

Oljemålningar, 2 st, Monogramsignerad HBP. Olja på pannå, 15x17 cm

Harry Bonde Petersen, dansk bildkonstnär född 1918, död 1999.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 augusti 2019
kl 19:21:25

31/7 19:13:58 1      Vinnande bud
31/7 19:14:14 1      justering av budtak

Harry Bonde Petersen

Läs mer om Harry Bonde Petersen